O Nas

Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów.
Jesteśmy firmą, która ceni sobie dobre relacje z odbiorcami.

Airfix – profesjonalizm, technologia, indywidualne podejście do klienta

Airfix Sp. K. to wiodący producent stołów pneumatycznych do produkcji palet, które mogą być obsługiwane przez jednego pracownika. Polska firma o ponad 15-letnim doświadczeniu w branży paletowej powstała na trzech podstawowych fundamentach: fachowej wiedzy, znajomości rynku drzewnego oraz na indywidualnym podejściu do potrzeb klienta. Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu rynkowemu, Airfix oferuje proste, korzystne cenowo, a zarazem uniwersalne rozwiązania, które pozytywnie wpływają na wydajność pracy w zakładach produkcyjnych oraz efektywność produkcji różnego rodzaju palet.

 
Airfix – konstruujemy przyszłość branży paletowej

Airfix to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy od wielu lat mieli problem ze znalezieniem dobrej jakości stołów do zbijania palet, umożliwiających produkcję opakowań drewnianych w różnych rozmiarach. Priorytetem naszych działań są funkcjonalność i przemyślana technologia, w związku z czym w 2016 roku wprowadziliśmy na rynek pierwszy prototyp stołu Pneumatico do ręcznego zbijania palet. Dziś jest to nasz flagowy produkt chętnie wybierany przez klientów oraz kontrahentów z całego świata.

 
Czym wyróżnia się nasze rozwiązanie?

Stoły Pneumatico to przede wszystkim produkty wysokiej jakości w przystępnej cenie. Średni czas zwrotu kosztów ich zakupu wynosi od 6 do 12 miesięcy.

Co ważne, są to uniwersalne maszyny, które gwarantują pełen komfort obsługi, a także zwiększenie wydajności codziennej pracy w zakładzie produkcyjnym. Nasze stoły Pneumatico konstruujemy wyłącznie z najwyższej jakości komponentów, co potwierdza ich niezawodność i wytrzymałość. Komponenty te  produkowane są w całości w Europie.

W Airfix jesteśmy otwarci na zróżnicowane potrzeby naszych klientów, dlatego też oferujemy możliwość produkcji stołów do zbijania palet na indywidualne zamówienie. Jako jedni z nielicznych na rynku dbamy o to, by wszystkie zamówienia realizować w możliwie jak najkrótszym czasie, który wynosi zazwyczaj do 7 dni roboczych.

Z naszych usług od wielu lat korzystają różne grupy klientów i kontrahentów, w tym m.in.:

  • producenci opakowań drewnianych, którzy potrzebują zarówno automatycznej linii do zbijania palet, jak również maszyny do produkcji krótkich serii palet dla klienta. Dzięki naszemu rozwiązaniu mogą oni rozszerzać swoją ofertę dla grupy bardziej wymagających kontrahentów, którzy będą zaopatrywać się w różne opakowania wyłącznie u nich;
  • producenci wyrobów gotowych, którzy chcą produkować opakowania drewniane na własny użytek;
  • centra magazynowo-logistyczne, które potrzebują w bardzo krótkim czasie palet drewnianych w niestandardowych wymiarach do wysyłki towaru. Jest to dla nich doskonała okazja do tego, by uniezależnić się od producentów palet, a tym samym uniknąć zbyt długiego oczekiwania na opakowania i problemów z wysyłką towaru.

Usługom Airfix w ostatnich latach zaufali klienci z wielu krajów europejskich, w tym m.in. z Niemiec, Austrii, Holandii, Włoch, Irlandii, Czech, Słowacji, Chorwacji, Belgii oraz Szwecji, a także z Izraela czy też Wybrzeża Kości Słoniowej.

Pneumatico – produkcja w zgodzie z ideą zero waste

W Airfix od wielu lat dbamy o to, by produkcja palet na naszych stołach Pneumatico przebiegała w sposób zrównoważony i bezpieczny dla środowiska. Zdajemy sobie sprawę z wysokich cen drewna w ostatnich latach, a także z tego, jak cennym jest ono surowcem. Dlatego też, w przeciwieństwie do linii zautomatyzowanych, na stołach Pneumatico można wykorzystywać wybrakowane lub niewymiarowe kawałki drewna do produkcji opakowań.  Jesteśmy dumni z tego, że możemy przyczynić się do ochrony środowiska, a także mieć swój czynny udział w minimalizacji odpadów poprodukcyjnych w zakładach naszych klientów i kontrahentów.