Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi wydarzeniami z życia naszej firmy.

Wielkie otwarcie na nowe rynki!

Po raz pierwszy wysyłamy nasze rewolucyjne pneumatyczne stoły do zbijania palet Pneumatico PT-1900 i PT-3300 prosto do Maroko! 📦✈️

Każdy krok tego procesu został starannie zaplanowany, aby zapewnić, że nasze produkty dotrą bezpiecznie i w nienaruszonym stanie. Stoły pakujemy w specjalnie zaprojektowane skrzynie z drewna IPC, które są nie tylko trwałe, ale także odporne na wymagające warunki transportu morskiego. Dodatkowo, stosujemy folię Maverick – specjalną folię do transportu morskiego, zapewniającą dodatkową ochronę naszych stołów przed wilgocią i zmiennymi warunkami atmosferycznymi.

💡 Dlaczego pneumatyczne stoły do zbijania palet Pneumatico?
Nasze stoły to szczyt innowacji w dziedzinie produkcji palet, oferując bezprecedensową efektywność i niezawodność. Stoły Pneumatico serii PT to gwarancja szybkiego i precyzyjnego zbijania palet, co jest kluczowe dla każdej firmy poszukującej sposobów na optymalizację swoich procesów produkcyjnych.

🌟 Dołączcie do naszej rosnącej rodziny zadowolonych klientów i zobaczcie, jak nasze pneumatyczne stoły do zbijania palet mogą zrewolucjonizować Waszą produkcję. Jesteśmy tu, aby wspierać Wasz rozwój i zapewniać najlepsze rozwiązania na rynku.

Data dodania: 14 marca, 2024

Kategoria: Aktualności