Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi wydarzeniami z życia naszej firmy.

Nasze flagowe produkty na Targach LIGNA 2023 – relacja z wydarzenia

Cieszymy się, że możemy wziąć udział w jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych – Targach LIGNA 2023. To dla nas niezwykła okazja, by zaprezentować nasze flagowe produkty i spotkać się z profesjonalistami z całego świata. Tegoroczne targi są niezwykle prestiżowe, a nasze pneumatyczne stoły do zbijania i naprawy palet, Pneumatico PT-2800 i Pneumatico WT2, cieszą się dużym zainteresowaniem wśród zwiedzających.

Stoły Pneumatico PT-2800 i Pneumatico WT2 są doskonałym rozwiązaniem dla branży logistycznej i magazynowej. Ich innowacyjne funkcje, wytrzymała konstrukcja i efektywność wzbudzają duże zainteresowanie klientów. Na targach LIGNA 2023 mamy okazję zaprezentować ich pełen potencjał i omówić korzyści, jakie niosą dla naszych klientów.

W trakcie targów LIGNA 2023 nie tylko prezentujemy nasze produkty, ale również uczestniczymy w panelach dyskusyjnych, szkoleniach i spotkaniach networkingowych. To doskonała okazja do wymiany doświadczeń z innymi profesjonalistami z branży. Jesteśmy podekscytowani możliwością nawiązania nowych kontaktów i budowania długotrwałych relacji biznesowych.

Dzielimy się z Państwem małym fotoreportażem z targów LIGNA 2023, który przedstawia niektóre z najważniejszych momentów i nasze stoiska wystawowe. Mamy nadzieję, że wpis ten pozwoli Wam poczuć atmosferę tego wyjątkowego wydarzenia i zainspiruje Was do odwiedzenia nas na targach LIGNA w przyszłym roku!

 

 

Data dodania: 16 maja, 2023

Kategoria: Aktualności