Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi wydarzeniami z życia naszej firmy.

Targi HOLZMESSE-KLAGENFURT 31.08 – 3.09.2022

W dniach 31 sierpnia do 3 września 2022 r. w Klanegfurcie, Austria po raz kolejny spotkają się przedstawiciele sektora drzewnego i budowlanego na targach Internationale Holzmesse.

Targi HOLZMESSE-KLAGENFURT to bardzo ważne źródło informacji o najnowszych technologiach i produktach, oraz o bieżącej sytuacji na rynku. Taka impreza organizowana jest tylko raz w roku!

Oprócz bogatej oferty wystawienniczej, która obejmie liczne pawilony targowe, targom sprzyja idea spotkań, rozmów biznesowych i wymiana doświadczeń na które i my bardzo liczymy.

W tym roku AIRFIX jako debiutant wspiera targi w pawilonie 05, stanowisko B14.

Zapraszamy do kontaktu 😊

 

Targi Holzmesse Klagenfurt Austria 2022

Targi Holzmesse Klagenfurt Austria 2022

 

 

AIRFIX S.C. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Intensyfikacja działalności eksportowej AIRFIX na rynkach zagranicznych poprzez realizację Programu promocji branży maszyn i urządzeń”.

Celem projektu jest promocja produktów i samej firmy AIRFIX S.C. na rynkach zagranicznych poprzez udział w Programie promocji branży maszyn i urządzeń.
W ramach projektu na rynkach zagranicznych, w tym rynku perspektywicznym- tureckim, zostanie zaprezentowany produkt- pneumatyczny stół do zbijania palet. Intensyfikacja eksportu umożliwi dotarcie oraz pozyskanie nowych kontrahentów i zawarcie nowych kontraktów handlowych (pozyskanie nowych zamówień), a tym samym wpłynie na wzrost przychodów z działalności eksportowej i zwiększenie udziału przychodów z eksportu w przychodach ogółem. Dodatkowymi korzyściami jakie osiągnie firma będą m.in. wzmocnienie pozycji firmy, uzyskanie przewagi konkurencyjnej oraz rozpoznawalności marki na wybranych rynkach zagranicznych.
Dzięki nowym kontaktom handlowym na rynkach zagranicznych możliwy będzie jeszcze bardziej intensywny rozwój działalności, w tym eksportowej, inwestycje w nowe rozwiązania i promocję produktów na nowych rynkach zagranicznych.

Wartość projektu: 243 200 zł
Dofinansowanie projektu z UE: 206 720 zł

Data dodania: 15 sierpnia, 2022

Kategoria: Aktualności